Avatar uživatele
Georgo2010

Proč ortodoxní lékařství nedokáže vyléčit rakovinu,jen totálně zničí zdraví pacienta chemoterapií?Jaké máte zkušenosti?

Funguje alternativní léčba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Wang před 4476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

SeptikB: Takovejch blbostí na jednom místě.
Mám zhoubný nádor – tumor( lidově rakovinu) močového měchýře. S čím mám špatný vztah podle tvé teorie. Snad ne s protějškem!!!

Ano betaglukan podpopruje imunitu ( obsahuje ho mimo jiné hlíva ústřičná). Nic nového pod sluncem. Taktéž vliv psychiky na zdraví není žádná novinka.

Znám několik lidí kteří odmítli chemoterapii a nemocenskou brali nadále.

Kde se takovéto ptákoviny v lidech berou ?

100 % nefunguje nic, ale zkusit se má všechno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Rakovina byla, je a bude smrtelná nemoc. Jenže dneska si myslíme, že lékaři musí vyléčit vše a podle toho se ke svému zdraví a prostředí chováme. A to samé k lékařům.
Kdo dnes ví, kolik lidí by ji dříve dostalo, kdyby včas nezemřeli na jiné nemoci.
Mnoho druhů rakoviny je dnes léčitelných, pokud se přijde včas.
Mnoho vyléčit nepůjde ani za další století.
Alternativní léčba – ano, ale jen za určitých podmínek. nezřídka když pacient alternativnímu lékaři zemře, tak je prohlášeno, že nedodržel přesně pokyny jak má léčení probíhat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pájo

SeptikB, a co hlívu v tabletách? Mám jich v lékárně celou polici… ta není dobrá???… (ironie). Jinak souhlas s mosojem a venkovanem! A s briketka10 samozřejmě také… ta je svým příspěvkem nejblíže názoru, který zastávám. Je jen otázkou času, kdy se i na většinu zhoubných nádorů najde vhodná léčba, metoda nebo řešení (než je chemoterapie a ozařování).
Vězte, že na celém světě se vynakládají nemalé finance a pracuje se na vývoji/zdokonalení lékových forem, které donesou léčivo jen do nádorové tkáně, kde se naváží, aktivují a nádorovou oblast (z)ničí… s touto snahou jsou koncipovány vlastně všechny léky 3.generace. Obecným problémem chemoterapie (vč. dalších léků) je, že působí „škody“ i ve zdravých tkáních, proto ty nežádoucí účinky.
Věřím, že si s tím „ortodoxní lékařství“ (jehož jsem součástí) dokáže brzy poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

je několik možností léčby rakoviny, já byla ozařovaná – nádor na mozku, celý život budu brát léky, mamka musela podstoupit chemoterapii – rakovina jater, primární nádor se nenašel, aby byl operován a mohla být ozařovaná, nakonec ji už nic nepomohlo..každý má jinou nemoc a lékaři se podle toho musí zařídit..nenapsal jste jaký orgán máte na mysli, to je taky velký rozdíl, vnitřní napadené orgány u mladých pacientů se většinou dají transplantovat, kostní dřeň apod. jsou na to studie kolik srdcí, jater, ledvin za kolik let se operovalo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SeptikB

Protože ortodoxní léčba:

  1. neléčí příčinu, jen následky
  2. má za cíl vytáhnout z lidí peníze
  3. je podporována státem, protože léčený pacient zemře dříve, tudíž stát ušetří na výdajích.

Neověřené, ale důvěryhodné zdroje radí hlívu ústřičnou (né tabletky!). Také se předpokládá, že orgány lidského těla jsou odrazem našeho chování a myšlení, tudíž rakovina orgánu znamená totální ztráta kontroly nad touto oblastí. Příklad: rakovina prsu znamená špatný vztah matky s dcerou.

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1001/jak-vylecit-rakovinu-podrobny-navod-zadne-prasky

Ovšem pozor. Lidé s rakovinou, kteří se odmítli podrobit chemoterapii (oficiální léčbě určené doktorem), byly úředně považováni za zdravé, takže nedostávali nemocenskou a nakonec ztratili práci – raději si to ověřte.

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1111/etiko­terapie-z-ceho-prameni-nase-nemoci

http://www.od­nemocikmoci.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek