Proč nosí kluci náušnice každý v jiném uchu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ehm, a podle vás by je měli nosit všichni v levém, nebo všichni v pravém?

Další odpovědi:

Bronzový

To nevím,ale hlavní otázkou zůstává,proč vůbec nějaký kluk nosí náušnice.Připadá mi to zženštilé.

Pokročilý

Za mých mladých let se to praktikovalo tak, že pokud měl dotyčný náušnici v pravém uchu´,býval nebo se hlásil k naší 4procentní menšině.V levém byl normální.Nebo naopak?Teď už nevím....
Ale jednoznačně to byl asi nějaký nebo nějaká kachna....
Bo o bukvičkách(homosexuálech)se v tu dobu ještě moc nemluvilo...
Tím nechci nijak poškozovat nebo pobuřovat některé naše spoluobčany.....

Bronzový

No tak já nosím naušnice v obou uších,ale že bych si připadal zženštile? Jinak jelikož je to můj obor tak můžu říct,že tak polovina má v obou uších a ostatní co mají v jednom, tak jsem nezaregistroval rozdíly, proč v levém nebo pravém.

Zlatý

To bude asi tým, že človek má 2 uši, takže si môže vybrať.
Nie je pravda, že kluci nosia náušnice každý v inom uchu. Nosia ich v ľavom, alebo pravom a dokonca vo svojom.
Doplňuji:
Pánske naušnice
Pánske naušnice sa vyvinuli z dámskych naušníc. Začal sa proces preberania prvkov mužskej módy do tej ženskej a aj naopak, z čoho vyplýva aj prebratie naušníc. Pánske naušnice sú relatívne mladé oproti dámskym a zväčša sa nosia len na jednom uchu.
Reči vraj:
Podľa toho, na ktorom uchu páni naušnice nosia sa dá údajne zistiť aj orientácia. Ak ju má muž umiestnenú na pravom uchu znamená to, že je homosexuál (gay). Ak má však chlap umiestnenú naušnicu na ľavom uchu značí to, že sa radí k väčšine a je heterosexál (orientovaný na ženy). Stáva sa aj to, že muži majú na každom uchu jednu naušnicu, v tomto prípade je to bisexuálne orientovaný jedinec (nepohŕdne mužmi a ani ženami).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.