Proč nemůžu odpovídat na otázku? Jsem řádně přihlášený. Připadám si jako v totalitě

Na mobilu nemám možnost odpovědět na otázku. Jsem nesvéprávný? Děkuji za další smazaný příspěvek. Udělám vám reklamu

Nejlepší odpověď
annas

Nehledejte vinu na druhých. Volte prosím vhodná slova, nikdo vás neomezuje, ale bohužel, neseznámil jste se pravidly fungování Odpovědí. Najdete je na konci stránky dole.

Něco v odkazu. jinak si pročtěte celá pravidla.

https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Jinak byste se dověděl, že jako registrovaný můžete vložiit 3 otázky a 5 odpovědí. Teprve až získáte 100 bodů, váš limit se zvýší.

Zřejmě šlo o opakovanou otázku, kterou někdo skryl, nikoliv smazal, maže admin.

Díval jste se do archivu? To byste se rovněž dověděl v pravidlech.

Další odpovědi
ivzez

Nesvéprávný nejste, to není možné,
ale přestože jste registrací odsouhlasil pravidla,
to vypadá, že jste se s nimi neseznámil.

Nahoře pod logem Odpovědí máte odkazy
na FAQ a Nápovědu. Těmi by bylo dobré začít.

Připojím se k An:
Napřed hledám chybu u sebe, teprve potom u druhých.
A moc dobře bych si rozmyslela někoho z něčeho osočovat
nebo dokonce někomu vyhrožovat.

(Doufám, že tu otázka zůstane alespoň tak dlouho,
aby si tazatel stačil přečíst odpovědi.)

Admin2

Uživateli Petvet,

nevadí vám, že zde šíříte nepravdivé informace? Co omluva?

Vy jste si sám sobě udělal negativní reklamu.

Klaproth

Nejsi nesvéprávný, pouze neumíš číst nebo nechápeš význam napsaného.