Kostka0

Proč nemůžu odpovědět na otázku ale jen se zapojovat do diskuze?

Ovšem že mohu odpovídat, ale u některých otázek není tlačítko „Odpovědět". Lze se jen zapojit do diskuze.
Doplňuji:
Otázka uzavřená opravdu není.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud není otázka označená palcem,tak bys měla vidět políčko odpovědět.
Napiš kterou otázku jako příklad.

Další odpovědi
anonym

Protože je otázka už asi uzavřená, pak se píše už jen do diskuze

bolak

  1. Autor otázku uzamkl
  2. Otázka je uzavřená automaticky (uplynula stanovená doba od založení)
  3. Na otázku už si odpovídal a tvá odpověď je níže
  4. Na otázku už jsi odpovídal, ale odpověď byla smazána adminem
  5. Jedná se o otázku kterou si položil ty sám

Madden Wayne

Příspěvek smazán administrátorem.