Proč nemůže uživatel zakázat hodnocení otázky? Všechny odpovědi jsou přínosem a myslím že různorodost lidí zažitého…

, to co znají, pomáhá v náhledu na danou věc.

Nejlepší odpověď
ShyDoe

nebo nechápu ,proč se nemůže otázka upravit, nebo smazat, nebo doplnit víckrát jak jednou, nebo odpovědět na komentáře pod ní…

Další odpovědi
anonym

Tady to bude nejspíš fungovat podle zdejších pravidel. A zde je hodnocení otázky i poděkováním tazatele za to, že mu někdo odpověděl. Ale pleteš se, některé odpovědi rozhodně nejsou žádným přínosem a mnohdy to platí dvojnásob i u otázek.