Proc necitime nas vlastni parfem. ? ( mate to take tak ? ) Myslim si , ze uz nevonim , ale okoli rika , ze vonim. :-)-iv

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože nos je smyslový orgán, který se velmi rychle unaví. Stačí krátký čas a zatímco my již určitou vůni necítíme, naše okolí ještě ano.

Další odpovědi:

Protože vaše čichové buňky si již na tuto vůni zvykli a ignorují ji. Proč může někdo pracovat v JZD? protože je již zvyklí na vůni prasat, toto platí u všeho

Zlatý

mám to také tak to je normální, člověk si na svou vůni zvykne a již ji nevnímá

Zlatý

Je ale horší že náš čich si zvykne i na pach.Takže někteří jedinci si to neuvědomí a v dopravním prostředku je to síla.

Bronzový

Mám to stejné, taky sama sebe necítím, ale okolí ano, nevím proč to tak je...:)

Pokročilý

Rozhodně to tak je, a je to normální jak s pachem tak s vůní. Ale mám to ve svém blízkém okolí a čím míň to cítí, tím víc toho na sebe "leje" a tím víc to vnímá okolí... I hodně vůně může být na obtíž!!

Pokročilý

taky mi to tak dělá-cítím se jen chvíli a je to taky i tím,že nos si na tu vůni zvykne a pak už ji vůbec nevnímáte a ostatní mezitím cítí něco jiného a když kolem vás projdou,tak to prostě ucítí a nemají to dlouho u nosu jako vy co si stříknete parfém,takže si na to nestihne ten nos zvyknout. :D kamila44444

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.