hedvika

Proč mi ntb nenačítá SD karty a s klasickou flashkou není problém.Je to ovladači?

Je to ovladači?A jestli ano,tak kde je najdu a jak je nainstaluji.

Odpovědi
xxx3

může to být např. tím, že tvůj ntb je staršího data a konkrétní novější sd karta není podporována. Ovladače obvykle lze hledat na stránkách výrobce. To je ale částečně věštění, protože jsi ke svému dotazu nenapsala nic konkrétního – jako třeba typ ntb nebo sd karty

iceT

A SD karty jinde fungujou?
Můžou být poškozené nebo cokoliv, třeba mě se takhle vypnul mobil s SD kartou a nechtěl se ani nabít ani nic.Tak jsem šla k servisákovi, a tam se zjistilo, že problém je právě v té kartě, ona se zkratovala. Když se vyndala, tak se doma mobil začak v pohodě nabíjet.