johana 56

Proč mi nejdou spustit některé online hry?

Nejlepší odpověď
rynek878

Možná,že nemáte nainstalovaný tento prográmek:

Adobe Flash Player je přehrávač interaktivních animací a multimediálního obsahu. Zabírá velmi málo místa a ukáže vám zcela nové možnosti internetových prezentací. Po nainstalování můžete prohlížet stránky vytvořené v programu Macromedia Flash, které vynikají hlavně dynamičností a lepším grafickým zpracováním než jejich HTML verze.

Pozor,jsou různé druhy dle prohlížeče!!!!

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/flash-player-msie/

Další odpovědi
DDarent

S první odpovědí mudim trochu nesouhlasit protože se tam píše jestli ,,nemáte nainstalovaný­.....'' Tuten program má úplně každý počítač!!!!!! Ovšem ve starší verzi…
Nejdříve bych ale pořeboval vědět jestli na Tabletu, mobilu, nebo myši…

anonym

Správná odpověď je, protože FLASH plugin … jeho podpora a vývoj byl oficiálně ukončen a tak výrobci prohlížečů ho už ani neintegrují (resp. jej implicitně vypínají a zapnout jej můžete jen na požádání)…

Použití FLASHe představuje vzhledem k ukončenému vývoji a podpoře jednak bezpečnostní ryziko a druhak to výrazně snižuje rychlost a stabilitu samotného webového prohlížeče. Je opravdu velmi nedoporučeno flash zapínat pokud to není úplná nutnost, určitě ne kvůli zastaralým hrám které pro tuto předpotopní technologii vznikly …

anonym

podporu flashe v tabletech a chytrých telefonech ze stejného důvodu už nenajdete vůbec. Je to mrtvá technologie, nechal bych ji ležet hluboko pod zemí a nevykopával bych ji, nic dobrého to nepřinese. Dnešní online hry se už programují tak aby tento doplněk prohlížeče nevyžadvaly (tzn. html5, javascript, svg, canvas, webgl, a podobné technologie které flash nahrazují)