DandrdaMan01

Proč mi nejde spustit hra DEKARON?

Stáhnul jsem si před měsícem hru DEKARON a normálně šla, v pondělí se obnovoval server a musel jsem si stáhnout ještě jednu ,,IKONU'' aby se mi hra spustila. Poprvé se mi hra normálně spustila ale podruhé se mi hned při načítání objevilo okno s nápisem ,,Failed to run launcher''. Nevíto co mám udělat aby mi hra šla v pohodě?

Odpovědi
Lamalam

Protože se nepodařilo spustit launcher (spouštěč), zkus si ho znovu stáhnout a nainstalovat.