Hawajka

Jak rozjet Lolko?

Jsem zaregistrovaná, mám to nainstalovaný a vše mi jde zapnout. Jen nevím co mám zmáčknout abych začala hrát. Když zapnu Lolko na ploše, tak se mki to normálně zapne bez problému a objeví se taková úvodní stránka, kde jsou různé downloady apod. Jen pak nevím co mám kliknout abych začala hrát, nebo vůbec kde to mám kliknout? A jak to prostě rozjet?

Odpovědi
mirekborek

Pokud si to stáhla volně na internetu tak je to špatný, ale pokud si to stáhla přes steam apod. tak to asi bohužel nerozjedeš.