Pokročilý

Proč mi nejde spustit video stáhnuté z pc nebo sestříhlé ve windows movie makeru na mobilu?

Ahojky,potřebuju poradit.Mám mobil samsung GT-S5230.Když si stáhnu nějaké to videjko,tak mi to nejde spustit, i když jsem to měnila ve fotmátu avi.Na pc mi to jde spustit,ale ne na mobilu.Pokusila jsem se stáhnout video z youtube a nešlo mi to spustit.Ukázalo se tam,že byla překročena přenosová rychlost.Tak jsem zkusila video sestříhlé ve windows movie makeru a na mobilu mi ukázalo neodporovaný formát,Ale přece stáhnuté videa si můžu dát do mobilu.Jak to udělat,aby mi v tom mobilu šlo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stáhni si SW FormatFactory a převeď to na formát, který mobil podporuje (MP4, GP3,...). Močností nastavení tam je mraky, takže si s tím pohraj, je to velmi jednoduché a SW je zadarmo.

Zdroj: http://www.stahuj.centrum.cz/m ultimedia/prevody_formatu/form at-factory/

Další odpovědi:

Zlatý

Za prvé AVI není formát - AVi je kontejner. Není tedy AVI jako AVI. Proto Vám to mobil nepřehraje. Mobil přehraje akorát formáty MPEG4 nebo H.263/H.264.

Stáhněte a nainstalujte si proto prosím program Format Factory (při instalaci odmítněte ASK Toolbar nebo jiné věci, které bude instalátor nabízet) a po nainstalování program spusťte. V okně programu klikněte na Vše do AVI a tam klikněte na rolovací menu (jak je ten Profil) - tam vyberte možnost AVC 360p.

Případně zvolte možnost Vše do MP4 a postupujte jak u AVI.

Nebo můžete zvolit kontejner 3GP (ten možná bude i lepší pro mobil) a tam zase kliknout na Parametry výstupu a tam kliknout v rolovacím menu (jak je ten Profil) na možnost 352x288 H263.

Jinak tenhle mobil nemá nějaký velký výkon a má dost problémy s přehráváním videí - jednoduše na to není úplně tak stavěný....

Bronzový

pokus se o jiný formát videa,takový co tvůj mobil podporuje,co zkusit přeformátovat na MPEG4.
mělo by to jít
,

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.