Ganymede

Zase mi nejde nabíjet mobil, poradíte?

Před necelým měsícem jsem měla tento problém: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nemuzu-nabit-mobil

USB v pc a mobil šel nabít a pak jsem objevila novou nabíječku a s ní nabíjela až do ted. Všechny nabíječky, hlavně ta nejnovější byly u kořene konektoru zohlé – jako to usb mám malou mezeru od postele a ted to začalo blbnout a mobil se nenabíjel, ale zase vybíjel – blesk od nabíjení byl zobrazen.
Koupila jsem si novou nabíječku i s kabelem a zase to nejde při tom ta nová i ty ostatní nabíječky nabíjí mamčin telefon (samsung galaxy ace) normálně. Tak to nechápu před tím problém jako ted a šlo to pak nabíjet a ted nejde.
Záruku nemám a pokud problém nevyřeším sama je po mobilu, proto prosím o pomoc. Když připojím nabíječku jen tam problikne, že se nabíjí a pak to zmizí a nic. Baterka je nová. Pči tom mi to power banka nabila na 30 % tak kde je zase problém?

Nejlepší odpověď
jáára

Problém je v konektoru v telefonu. MicroUSB je divnej konektor a málo vydrží.
Já je měním za 300.

Další odpovědi
iceT

To vypadá na špatný vnitřek nabíjecího zařízení v telefonu, myslím tu dírku kam se strká konec nabíječky, může to být špatným zacházením při nabíjení, že se to tam strká silou, někdy i neoriginální nabíječkou. Pokud si zajdeš do servisu, aby se ti na to mrkli, tak ti to za nějaký peníz spraví. Otázka je za kolik, můj známý by mi tento problém vyřešil za 100 korun.