comedian

Jak přehrát videa na mobilu?

Nemyslím videa z mobilu nebo přes YouTube ale přes prohlížeč online. Mám Android 2.3. Asi to chce flash player ale na.marketu jsem nic nenašel.
Doplňuji:
Ani jedna z nabizenych oper na marketu neukaze ani okno videa.

Odpovědi
arygnoc

zluste si nainstalovat operu (v marketu).

dokáže toho dost, i video.

jaké okno videa?

klikněte na odkaz vedoucí k videu a basta.

pokud chcete přehrávat video, které máte někde na flešce, musíte ho přehrát v přehrávači a ne v prohlížeči.

DDarent

je to flash, ale na android marketu to neseženeš....... jedině s aktualizací, ale na android 3.0 se aktualizace nedělaj..... bohužel flash 9+ maj jenom windows phone a právě ten android 3.0