kubík123

Proč mě bolí po spánku na boku bedra?

Na břichu neusnu. S obtížemi usnu na zádech. Musím celou dobu spát nepohodlně, rovně jako tvrdé y a ani trochu se nesmím vytočit, jinak ráno bolest. Je to velice nekvalitní polobdění spánek, z toho jsem i unavený. Mám Scheuermanna, skoliózu což nevysvětluje tu ukrutnou bolest po probuzení.
Nemůže to být příznak nějaké nemoci, třeba Bechtěreva?

Odpovědi
anonym

Podle tady tohodle: http://prizna­ky.vitalion.cz/bo­lest-beder/ to může mít něco společného s ledvinami, jinak nevím– pročti si to a určitě najdeš odpověď

hanny 2

Především bývají lidé unaveni,nevyspalí a s bolestmi po spánku na nekvalitní matraci-

http://www.zdra­vazada.cz/clan­ky/mate-neklidny-spanek-boli-vas-po-noci-zada.html

Ale možná zkus nejdřív zajít k ortopedovi.

Markis99

Tak já bych ti poradila .. nejlepší je zajít si k nějakému specialistovi .. bud je to tím že dlouho ležíš na jednom místě nebo to je tou matrací … k normálnímu doktorovi bych nechodila ale k nějému odborníkovi bych zašla :D