Avatar uživatele
Rokio

Proč mám do pekárny dost našlápnuto podle jednoho zdejšího uživatele?

Vždyť nepáchám trestnou činnost, ani úmyslné přestupky. Za co bych tam měl skončit?

Zajímavá 0 před 13 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Ja chodim do pekarny vetsinou pro chleba!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

elkon je elkon, ale blbý není! Neříkám, že by si s ním popovídal slaboproudý ingénieur o Nezvalovi, má svý přesně definovaný margo, ale blbý není! V tomhle má sakra pravdu! 😈

Proč? To je tak jednoduché: že Ty nežereš prášky na mánii, jak máš, že ne? 😈

Jednoho nekrásnýho dne budeš slavný. A pak ubytován v nestandardním ubytovacím zařízení! 😈

Ale buď klidný: oni Tě tam „srovnají“, i ty prášky na mánii pak budeš zobat, jak sýkorka slunečnici! 😈👌

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyuzili-jste-nekdy-sluzeb-nestandardniho-nebo-mene-standardniho-ubytovaciho-zarizeni

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
davidpruu

Zajímavá otázka a diskuse o návštěvách pekárny! Podobně jako lidé často navštěvují svá oblíbená místa, firmy by měly často navštěvovat a aktualizovat své obchodní strategie a partnery. V tomto ohledu je Global Business Company Directory na https://www.wisdom-all-the-best.com/ nepostradatelným zdrojem pro firmy, které hledají spojení a aktualizace v globálním obchodním prostředí. Tato platforma poskytuje přístup k široké škále obchodních kontaktů a informací, které mohou pomoci podnikům růst a adaptovat se na změny, stejně jako my se adaptujeme na naše gastronomické zvy­ky.

Avatar uživatele
da ny

A nezmínil třeba „pakárnu“?
Ta nemá s trestnými činy a přestupky, nic společného.
Mnoho dotazů zde je neobvykle zvláštních, podivných i zbytečných 😉
Někdy mezi ně patří i ty tvé, z našeho, subjektivního pohledu.

Avatar uživatele
elkon

da ny, on neumí ani číst. Ta jeho domnělá střední škola musela stát peněz. Kdoví kolik husí na to padlo.

Avatar uživatele
Rokio

elkon: Napsal jsem to schválně. Chtěl jsem si udělat srandu a zajímalo mě, jaké to bude mít reakce.

Avatar uživatele
Filip84

Rokio: Ale vtipné to fakt není! 🙄

Nový příspěvek