Rokio

Proč mám do pekárny dost našlápnuto podle jednoho zdejšího uživatele?

Vždyť nepáchám trestnou činnost, ani úmyslné přestupky. Za co bych tam měl skončit?

Odpovědi
cappuccino

Ja chodim do pekarny vetsinou pro chleba!!!

Filip84

elkon je elkon, ale blbý není! Neříkám, že by si s ním popovídal slaboproudý ingénieur o Nezvalovi, má svý přesně definovaný margo, ale blbý není! V tomhle má sakra pravdu! 😈

Proč? To je tak jednoduché: že Ty nežereš prášky na mánii, jak máš, že ne? 😈

Jednoho nekrásnýho dne budeš slavný. A pak ubytován v nestandardním ubytovacím zařízení! 😈

Ale buď klidný: oni Tě tam „srovnají“, i ty prášky na mánii pak budeš zobat, jak sýkorka slunečnici! 😈👌

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyuzili-jste-nekdy-sluzeb-nestandardniho-nebo-mene-standardniho-ubytovaciho-zarizeni

davidpruu

Zajímavá otázka a diskuse o návštěvách pekárny! Podobně jako lidé často navštěvují svá oblíbená místa, firmy by měly často navštěvovat a aktualizovat své obchodní strategie a partnery. V tomto ohledu je Global Business Company Directory na https://www.wisdom-all-the-best.com/ nepostradatelným zdrojem pro firmy, které hledají spojení a aktualizace v globálním obchodním prostředí. Tato platforma poskytuje přístup k široké škále obchodních kontaktů a informací, které mohou pomoci podnikům růst a adaptovat se na změny, stejně jako my se adaptujeme na naše gastronomické zvy­ky.

da ny

A nezmínil třeba „pakárnu“?
Ta nemá s trestnými činy a přestupky, nic společného.
Mnoho dotazů zde je neobvykle zvláštních, podivných i zbytečných 😉
Někdy mezi ně patří i ty tvé, z našeho, subjektivního pohledu.

elkon

da ny, on neumí ani číst. Ta jeho domnělá střední škola musela stát peněz. Kdoví kolik husí na to padlo.

Rokio

elkon: Napsal jsem to schválně. Chtěl jsem si udělat srandu a zajímalo mě, jaké to bude mít reakce.

Filip84

Rokio: Ale vtipné to fakt není! 🙄