mistia

Proč mají biathonistky při závodech různé barevné pruhy na obličeji?

Odpovědi
antík

Aby reprezentovali jejich rodné barvy,popřípadě pro vzhled :D

qwert7

Podle mého to bude jednak pro parádu a také to bude mít nějaký ůčel.Třeba aby jim nebyla zima na obličej.Dávají si to také tenisté nebo atleti.

mistia

Už jsem to zjistila.Barva je speciální.Odráží slunce,aby neoslňovalo závodnice při střelbě.Hm,za­jímavé.