e1232851@trb

Proč jsou odpovedi.cz plné hlupáků?

Nejlepší odpověď
bolak

Protože jsme neměli kam jít, a tady byla velká neonová cedule..

Další odpovědi
ten který je

Vidím že jsi zde zaregistrován v únoru 2015.Ocenuji Tvou sebekritiku.:-)

Putin

Proto se ptají, aby nebyli hloupí 🙂

mosoj

A ty patříš do které skupiny ?

Quentos, mezeru dělám a přeji si ji tam mít !
Tak jako se leckde píší na př. malá písmena na začátku věty, či u jmen a svět se točí stále stejně.

Lamalam

A kde jinde se máme scházet?

quentos

Odpovědi.cz jsou vzorkem obyvatelů světa. A jelikož svět je plný hlupáků, co čekáte?
Předpokládám, že sám se mezi ně nepočítáte, ó nejchytřejší :{D>

briketka10

Pokládají hloupé a úplně zbytečné otázky
jen pro získání bodů, které neslouží nikomu
k prospěchu.

anonym

Nevím, proč tu jsi.

lexx

nuže vítej mezi svými a jinak doporučuji diskuzní server České akademie věd, tam si přijdeš na své…

led

Veď na to táto stránka je.
Ten, kto nevie, pýta sa
ten, kto vie, odpovedá
len hlupák sa nepýta, keď nevie,
pretože nevie, že nevie.

ReHu

Opravdu plné?
Myslím, že jich tu nebude víc než jinde.
Pouze někteří je ze sebe dělají, jiní si na ně hrají a pro některé to je maska, za kterou se schovávají.

Šidlo

lebo svet je plný blbcov.....nepáči sa mi nadávanie na hlupákov, ale k blbcom:

  • jedna polka blbcov nevie nič (Dunning-Kruger) ak tomu nulové sebavedomie, preto sa ku všetkkému vyjadruje
  • druhá skupina nemá páru o realite (skutoční Sheldonovia) a k tomu enormné ego, preto sa ku všetkému vyjadruje

a potom treba brať do úvahy, že ľudia, ktorých názor za nečo stojí, si ho, uvedomujúc presilu (horeuvedenú masu blbcov), nechávajú pre seba

anonym

Ale to je váš problém, že nerozumíte většině…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lg4CUrZCJK0

marci1

Někteří třeba i hloupí nejsou, ale svými přihlouplými otázkami a odpověďmi se snaží co nejvíce „zaujmout“ a tím se zbytečně „shazují.“ 🙂
Citát :
„Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.“ 🙂
Jan Werich

anonym

O tom,kdo je zde hlupák,by se dalo mluvit jen krátce,nééé dlouze diskutovat někde u piva.
Ale myslím,že by ti za malou chvilku na kebulce přistál i popelník.

Klaproth

Aby ses tu cítil mezi svými.