ananas9

Proč jsou na me rodiče nastvani?

Rodiče jsou na me nastvani,protože jsem snedla 2 oplatky Mila,mela jsem hrozny hlad a neměla jsem čas si nic chystat,nejsem ani nijak tlustá vazim 39 kg a merim 164 cm.

Nejlepší odpověď
quentos

Bodejť by nebyli. Copak oplatkami se řeší hlad? To ho za 20 minut budete mít zase.
Bez ohledu na míry a váhu se normální člověk, když má hlad, pořádně nají, a ne že se zaplácne něčím, co hlad stejně neřeší.

Další odpovědi
jáára

trošku podvyživená, ne?
Doplňuji:
http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=164&BMI_V­aha=40&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

na 39kilo nejsou tabulky tak na 40 už jo. to je podváha a není to normální

iceT

Namazat si chleba nebo rohlík s máslem zase tolik času nezabere,ale asi jste opravdu kromě oplatek doma nic k jídlu neměli…
Fakt bych tě chtěla vidět,při výšce jakou mám i já ,vážíš o víc jak o polovinu míň.Dej si pozor,aby tě při větším větru neodfouklo.:-)

anonym

Asi si iim snědla večeři.

www

Bohužel ani teď mně křišťálová koule nic neříká, třeba si taky na tebe zasedli 😁
Ptej se proto rodičů a už tady nefňukej !

mosoj

Kdybych jsi jich snědla alespoň 20 určitě by tě pochválili.