Tizh19

Proč jsou maratony až od 18?

Myslím, že 42, 2 km není tak moc – a když člověk dlouho trénuje, tak proč se nemůže zúčastnit dřív?
Doplňuji:
Někde jsem četla, že ještě kosti a klouby můžou růst, je to proto nějak nebezpečné?

Odpovědi
bolak

tak se přihlaš na sexuální, ten je už od 15ti

marci1

Protože až v 18 odpovídáš sama za sebe a i když pro Tebe maraton nic není, přece jen je to velmi náročné , fyzicky i psychicky.Určité zkušenosti s běháním mám. V 18 jim to „natřeš“. Držím Ti palce ! 🙂