Lgee

Proč je stříbro tak levné?

Koukal sem na cenu a za 1500,– Kč lze koupit 100g cihlu jeden gram stoji tedy pouhých 15,– Kč jaktk ze je stříbro tak levné, 100g stříbra se vytěží za pul vteřiny což zrovna málo není.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Cena stříbra (stejně jako ostatních komodit) je dána nabídkou a poptávkou, nikoliv tím, kolik času je potřeba k jeho vytěžení (když už zmiňujete těžbu, tak mají vliv celkové náklady).

Další odpovědi
FlAsh_7

Možná se jedná o momentální propad ceny.