Avatar uživatele
anonym

Proč je dietní sestra tlustá?

Dietní sestra je pracovník, který spolupracuje s lékařem při předepisování běžných i speciálních diet pacientům, dohlíží nad přípravou dietních pokrmů v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních, v dietních jídelnách apod.
Náhodou jsem prošel kolem ordinace a v tom se vynořila jedna baculatá paní.Odhadem bych tipoval tak něco kolem120kil.
Jen jsem vykulil oči.Jak může dietní sestra spolupracovat s doktorem při předepisování diet,když sama je jako bečka.
Díky za názory.
Doplňuji:
Opravuji:
sestra,nějak mi to písmenko uteklo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 3363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Je otázkou jak dalece jsi informován o zdravotním stavu té sestry,né každý musí byt tlustý z nezdravého stylu života.A je nevhodné se vysmívat lidem ať mají jakoukoliv postavu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

A co si – asi tak, představuješ pod slovem „dieta“???
😉
Ano – správně – je to „vymezený (definovaný) stravovací režim“.
Existují diety různě zaměřené (i ´výkrmné´), já třeba rád dietu bodovou…
___
Směšovat slovo „dieta“ s významem „hubnutí“ nemá logiku (to by šlo o redukční dietu).
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
midlajs

Muze prochazet zivotni zmenou, nekomu se to na postave muze projevit.
A urcite to neni nejakou nemoci!!!!
Ale nez bych zacala trousit poznamky, jiste bych tu pani chtela poznat a zeptala bych se ji primo…to byste se divili, co se muzete dozvedet!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To bude asi tím,že má 100% názor na život a nikoli 110% procentní jako ortoxní věřící,kteří chápou na 200%,takoví min. z poloviny žijí jistě ve lži ve,které je také život,protože „čistota půl zdraví a špína celý"hihi.
Doplňuji:
"Soudím tebe podle sebe“ nebo „když tě nechápu já tak nikdo“ – opravdu není vhodné?!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

protože pro samou obživu ztratila soudnost? ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyril Čouda

Proč lidé, kteří nic neumí, chodí učit do škol a lidé, kteří neumí respektovat zákony je sami schvalují? Život je plný nerovností a paradoxů. Takovým lidem se směj, lajkuj jejich fotky na facebooku a až ti taková paní bude radit, co máš jíst, okatě si ji změř pohledem, odpověz, že nechceš dosáhnout stejně krásných křivek, jako ona a pokračuj v chůzi. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek