Proč je dietní sestra tlustá?

Dietní sestra je pracovník, který spolupracuje s lékařem při předepisování běžných i speciálních diet pacientům, dohlíží nad přípravou dietních pokrmů v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízeních, v dietních jídelnách apod.
Náhodou jsem prošel kolem ordinace a v tom se vynořila jedna baculatá paní.Odhadem bych tipoval tak něco kolem120kil.
Jen jsem vykulil oči.Jak může dietní sestra spolupracovat s doktorem při předepisování diet,když sama je jako bečka.
Díky za názory.
Doplňuji:
Opravuji:
sestra,nějak mi to písmenko uteklo.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Je otázkou jak dalece jsi informován o zdravotním stavu té sestry,né každý musí byt tlustý z nezdravého stylu života.A je nevhodné se vysmívat lidem ať mají jakoukoliv postavu.

Další odpovědi
gecco

A co si – asi tak, představuješ pod slovem „dieta“???
😉
Ano – správně – je to „vymezený (definovaný) stravovací režim“.
Existují diety různě zaměřené (i ´výkrmné´), já třeba rád dietu bodovou…
___
Směšovat slovo „dieta“ s významem „hubnutí“ nemá logiku (to by šlo o redukční dietu).
😉

midlajs

Muze prochazet zivotni zmenou, nekomu se to na postave muze projevit.
A urcite to neni nejakou nemoci!!!!
Ale nez bych zacala trousit poznamky, jiste bych tu pani chtela poznat a zeptala bych se ji primo…to byste se divili, co se muzete dozvedet!

anonym

To bude asi tím,že má 100% názor na život a nikoli 110% procentní jako ortoxní věřící,kteří chápou na 200%,takoví min. z poloviny žijí jistě ve lži ve,které je také život,protože „čistota půl zdraví a špína celý"hihi.
Doplňuji:
"Soudím tebe podle sebe“ nebo „když tě nechápu já tak nikdo“ – opravdu není vhodné?!

zjentek

protože pro samou obživu ztratila soudnost? ;q

Kyril Čouda

Proč lidé, kteří nic neumí, chodí učit do škol a lidé, kteří neumí respektovat zákony je sami schvalují? Život je plný nerovností a paradoxů. Takovým lidem se směj, lajkuj jejich fotky na facebooku a až ti taková paní bude radit, co máš jíst, okatě si ji změř pohledem, odpověz, že nechceš dosáhnout stejně krásných křivek, jako ona a pokračuj v chůzi. :)