Pokročilý

Proč??....

Když rychlejc někdy i normalně když vstabu z postele křesla se mi sníži krevni tlak?tzn mota se mi hlava vidim trochu černou zalehnou mi uši mravenčeni,u toho kdy vstavam z kresla to neni tak strasne ale vetsinou z te postele a zajimame proc?proc se to tak deje ze mi klesne tlak?
Predem dekuji ;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Někdy se to stává - hlavně pokud jsi v pubertě (neuvádíš věk:-) souvisejí s tím i hormonální změny v organismu. Časem se to obvykle upraví, neboj.:-) Jestli tě to ale hodně trápí, určitě se s tím obráť na lékaře - nic se neděje, změří ti tlak a poradí ti co a jak.
Pomáhá zrnková káva. Já ji ale nepiju - mám také nižší tlak, ale občas si dám bio hořkou čokoládu s kávovými zrny nebo jím nepražené čokoládové boby. Jedna fyzioterapeutka mi poradila, že jak vstaneš, dej nohy křížem (přes sebe) a hodně je sevři v tříslech. Zmáčknou se tam nějaké důležité body, které zabrání tomu, aby ti bylo mdlo. Tak - doufám, že ti to pomůže:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Vstávej pomalu, pokud to během pár momentů zmizí, tak by to nic být nemělo.

Zlatý

Jděte za lékařem - tohle by se mělo řešit, než z toho bude něco vážnějšího.

Zlatý

Co to je za otázku - Proč??....

http://www.odpovedi.cz/…

Taky by sis mohla otázku před odesláním zkontrolovat.
A jinak, stává se to, raději by měla k doktorovi. Poradí ti co a jak. Neuvádíš věk a ani další podrobnosti. Důvodů může být více. Mně se to podobně stávalo taky.

Bronzový

Pokud se Ti motá hlava,tak dej nohu z postele a brzdi.Je tím myšleno vstávat pomalu,napřed dát nohy z postele,pak si sednout a teprv vstát.Jinak se svěřit lékaři.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.