pmmucha

Poradíte s pridanim youtube kanalu na stranku ad me fast?

Zdravim,
Mam problem s pridanim youtube kanalu na stranku ad me fast.Je mnoho navodu na youtube ale vsechny jsou ze staryho vzhledu yt.Odkaz ma byt : https:/www.you­tube.com/user(ne chanell/(tady patri kod kanalu).
Dekuju za poradu.

Odpovědi
mike beneš

Zkus to ještě párkrát zkopírovat. A záleží co chceš, jesli odběry, nebo zhlédnutí. Když zhlédnutí tak tam musíš dat URL videa a ne kanalu. Jestli odběry tak kanalu. Ale ten kód kanalu nemusi byt nutne kod muze to byt napr. /eminem_vevo
Na tyto stránky se nespolehej. Takhle nebudes slavný/á.