Gami.Pet

Antivirus…

Našla jsem tuto stránku: http://www.avas­t.com/cs-cz/index a chci se zeptat, když stáhnu základní verzi je to celé zdarma, na vždy??
Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Je to zdarma, pouze jedenkrát ročně to chce novou registraci (teď bude chtít za pár dní také, pokud ji neuděláš hned). Ale je to veeelmi jednoduché ))

Další odpovědi
anonym

Ano

Krakis

Zdarma to je,ale na prd.Já osobně nedám dopustit na Eset Smart Security (Nod 32).Aktualizuje i několikrát denně,pokaždé když se na webu objeví nějaká verbež.Mám ho asi 8.let a ještě mi nikdy do kompu nic nepustil.Taky záleží na nastavení,ale i v tom základním je to jednička.(můžete se mnou nesouhlasit,ale to je to jediné,co s tím můžete dělat) 🙂