rtel

Problém s Kalkulačkou

Mám kalkulačku Casio fx-350es a když počítáme příklad bez kalkulačky, tak mně výjde třeba třetí odmocnina ze tří, ale když ten příklad dám do kalkulačky, tak se mně ukáže 1,44224957 (to je třetí odmocnina ze tří) ale já bych potřeboval, aby se mně to na té kalkulačce taky tak ukázalo, nevíte někdo jak by to šlo?

Odpovědi
anonym

Mám dvě rady:

1.) Zadáváš to špatně! Ano zkus se zeptat manuálu na co jsou ty tlačítka, nebo nějakého učitele.

2.) Umíš hardware a software? Není nic jednoduššího než přes COM Port se nepojit na čip kalkulačky a přehrát si firmware.

Funna

budeš muset nastudovat manuál…záleží jaký mód zobrazování máš nastavený…

rtel

Já to zadám dobře, akorát bude asi chyba nekde v nastavení. to číslo které mně výjde v kalkulačce, je vlastne rozložená odmocnina. Nevím si rady s tím nastavením v kalkulačce a v návodu jsem to nevyčetl.