Problém s Google Chrome

Zdravím...poslední dobou mám problémys google Chrome.Po vypnutí zůstává běžet na pozadí a nejde spustit znova.Musím ukončit veškeré procesy Chrome.exe ve Správcii úloh a poté ho mohu znova spusti.

Odpovědi:

Zlatý

Co čtu zprávy, nejsi poslední dobou sama, kdo má s tímto prohlížečem problémy..
Zkusil bych kontaktovat podporu, případně odinstalovat a nainstalovat znovu, ev. přejít na jinou verzi atd.

Zlatý

Stáhni si Hotkeyp a nastav si klávesovou zkratku pro "zabít proces", třeba CTRL+ALT+K, pak stačí na jakémkoliv otevřeném okně Chromu stisknout zkratku a všechny panely i okna to vypne. Já už několik let Google Chrome jinak nevypínám, protože nejen že je to nejrychlejší a řeší to problémy se zaseknutím prohlížeče ihned, ale všechny otevřené panely a okna zůstanou uložené v paměti a při dalším spuštění ti to samo nabídne volbu, jestli chceš otevřít nové (čisté) okno a nebo načíst předchozí relace.

Stačí v nastavení Googlu překontrolovat zda není zaškrtnuto "Po ukončení prohlížeče Google Chrome nechat aplikace na pozadí spuštěné".

Diskuze k otázce

Bobykka

To už jsem všechno udělal...přeinstalace po vymazání registrů atd. adt. Žádný výsledek...no každopádně jsem přešel na Operu a jsem mile překvapen...

Zlatý

arygnoc

tak ho nepoužívajte.

vyťukajte si tu do vyhľadávanie chrome a zistíte, že s týmto produktom sú iba problémy.

zvoľte nejaký skutočný prehliadač.

Pokročilý

Rohlik

Tak to by rovnou mohl přestat používat i Windows :)

Zlatý

arygnoc

aj to je riešenie.

ale chrome je špéci paškvil.
IE je iba paškvil.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.