Avatar uživatele
Bobykka

Problém s Google Chrome

Zdravím…poslední dobou mám problémys google Chrome.Po vypnutí zůstává běžet na pozadí a nejde spustit znova.Musím ukončit veškeré procesy Chrome.exe ve Správcii úloh a poté ho mohu znova spusti.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3707 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
beer

Co čtu zprávy, nejsi poslední dobou sama, kdo má s tímto prohlížečem problémy..
Zkusil bych kontaktovat podporu, případně odinstalovat a nainstalovat znovu, ev. přejít na jinou verzi atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Stáhni si Hotkeyp a nastav si klávesovou zkratku pro „zabít proces“, třeba CTRL+ALT+K, pak stačí na jakémkoliv otevřeném okně Chromu stisknout zkratku a všechny panely i okna to vypne. Já už několik let Google Chrome jinak nevypínám, protože nejen že je to nejrychlejší a řeší to problémy se zaseknutím prohlížeče ihned, ale všechny otevřené panely a okna zůstanou uložené v paměti a při dalším spuštění ti to samo nabídne volbu, jestli chceš otevřít nové (čisté) okno a nebo načíst předchozí relace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bodan

Stačí v nastavení Googlu překontrolovat zda není zaškrtnuto „Po ukončení prohlížeče Google Chrome nechat aplikace na pozadí spuštěné“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bobykka

To už jsem všechno udělal…přeinstalace po vymazání registrů atd. adt. Žádný výsledek…no každopádně jsem přešel na Operu a jsem mile překvapen…

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tak ho nepoužívajte.

vyťukajte si tu do vyhľadávanie chrome a zistíte, že s týmto produktom sú iba problémy.

zvoľte nejaký skutočný prehliadač.

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rohlik

Tak to by rovnou mohl přestat používat i Windows :)

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

aj to je riešenie.

ale chrome je špéci paškvil.
IE je iba paškvil.

před 3706 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek