Bobykka

Problém s Google Chrome

Zdravím…poslední dobou mám problémys google Chrome.Po vypnutí zůstává běžet na pozadí a nejde spustit znova.Musím ukončit veškeré procesy Chrome.exe ve Správcii úloh a poté ho mohu znova spusti.

Odpovědi
beer

Co čtu zprávy, nejsi poslední dobou sama, kdo má s tímto prohlížečem problémy..
Zkusil bych kontaktovat podporu, případně odinstalovat a nainstalovat znovu, ev. přejít na jinou verzi atd.

bolak

Stáhni si Hotkeyp a nastav si klávesovou zkratku pro „zabít proces“, třeba CTRL+ALT+K, pak stačí na jakémkoliv otevřeném okně Chromu stisknout zkratku a všechny panely i okna to vypne. Já už několik let Google Chrome jinak nevypínám, protože nejen že je to nejrychlejší a řeší to problémy se zaseknutím prohlížeče ihned, ale všechny otevřené panely a okna zůstanou uložené v paměti a při dalším spuštění ti to samo nabídne volbu, jestli chceš otevřít nové (čisté) okno a nebo načíst předchozí relace.

Bodan

Stačí v nastavení Googlu překontrolovat zda není zaškrtnuto „Po ukončení prohlížeče Google Chrome nechat aplikace na pozadí spuštěné“.

Bobykka

To už jsem všechno udělal…přeinstalace po vymazání registrů atd. adt. Žádný výsledek…no každopádně jsem přešel na Operu a jsem mile překvapen…

arygnoc

tak ho nepoužívajte.

vyťukajte si tu do vyhľadávanie chrome a zistíte, že s týmto produktom sú iba problémy.

zvoľte nejaký skutočný prehliadač.

Rohlik

Tak to by rovnou mohl přestat používat i Windows :)

arygnoc

aj to je riešenie.

ale chrome je špéci paškvil.
IE je iba paškvil.