Technický problém s prohlížečem Google Chrome. Poradíte?

… Google Chrome.
Když vejdu na zahraniční stránky,automaticky se mi objeví překladatel,což vítám ,ale na jednom servru mi to nejde.Ptám se proč ? Poradíte? Děkuji
Doplňuji:
Na tomto servru:http://www.sau­sagemaker.com

Dříve mi to šlo,ale někde jsem kliknul a pak se překladatel neobjevil. ☹

Odpovědi
anonym

na kterém serveru ?

Ella

Je to nejspíš tím, že jste kdysi zatrhl při objevení nabídky překladu „Tento jazyk nikdy nepřekládat“.
Pokud chcete překlady znovu obnovit, tak:
Ikonka Klíče vpravo – Možnosti – záložka Pod pokličkou – tam, třetí modrý nápis v pořadí je Přeložit – zatrhněte políčko „Nabízet překlad stránek, které nejsou v jazyce, kterému rozumím“ =)
Mělo by to váš problém vyřešit.