Bugatka007

Mám problém s Google chrome.Poradí někdo?

Kdo ví,jak si na google chromu nastavím jako domovskou stránku google?A jak se zbavím iGoogle?Dík

Nejlepší odpověď
arygnoc

nástroje/možnosti/ a tam to je.

Další odpovědi
ondra07

Klikneš na možnosti, pak v Základech si dej, otevřít domovskou stránku a pod tím si zadej Domovskou stránku.
Mělo by to jít, je to jednoduché

Ella

iGoogle se zbavíš takhle – najedeš na stránku iGoogle a v pravém horním rohu u tvého jména/emailu je takové ozubené kolečko, na to klikneš a v nabídce úplně dole je „klasická domovská stránka“ a je to