Který prohlížeč je nejlepší

Hezký den přeji.Jaký internetový prohlížeč je podle vás nejrychlejší?
Doplňuji:
Ještě jsem nezkoušel Operu,jinak mám všechny tři a mě přijde nejlepší také Firefox a nejpomalejší IE 9. Díky za reakci.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Já například nedám dopustit na Firefox, jiní zase na IE a další na Operu. Každýmu vyhovuje něco.
Zkuste si některý stáhnout a nainstalovat, vyzkoušejte a uvidíte, který Vám bude nejvíc vyhovovat.

Rychlost už dneska neřešte, je to v řádu milisekund. Rychlost nejvíce záleží na kvalitě připojení a jak rychle dokáže dotázaný server zpracovat požadavek a odeslat zpět data.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokročilý

Já jsem dříve používal Mozillu,ale teď před nedávnem jsem přešel na Google Chrome je jednoduchý,rychlý a hezky zpracovaný+používám AdBlock,který dokáže blokovat reklamy na webu.

Zdroj: http://www.google.de/chrome/?h l=cs

Bronzový

Já jsem pokaždé používal Firefox. Podle mě IE jsou všeobecně nejpomalejší a taky Opera, tam mě štve, jakým způsobem to načítá, takže je taky pomalá. Poslední dobou se mi Mozila pořád sekala a tak jsem přešel na Google Chrome, je asi nejrychlejší a nejpřehlednější...
Takže doporučuju Chrome, nejsou s ním žádné problémy :)

Pokročilý

opera něco jako chrome google

Pokročilý

Jak už tady bylo řečeno: každému vyhovuje něco jiného, většina lidí měla před pár lety jen IE. Já přešla na Mozillu, ale dnes jednoznačně říkám Google Chrome-ten je nejrychleší!

Pro mě Opera ale když hraješ nějáké online hry tak občas s ní nejsou kompatibilní tak potom používám Safari

Diskuze k otázce

TOM11170

a ten addblock se dá někde stáhnout?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.