Cooldan456

Co je pro vás Nej. Prohlížeč.

Nejlepší odpověď
briketka10

Mozilla Firefox

na Googlu a furt mi chtěj
vnutit Google Chrome a
já ho nechci přijmout 😁

Další odpovědi
Sarrow

Mozilla Firefox

arygnoc

Mozilla Firefox

využívam i pri tvorbe stránok (výborný nástroj na úpravu chýb v css a javyscriptu, debudder, …).

nehovoriac o zásuvných moduloch, skrátka, každý ma originál.

jednoznačná jednička.

vaclavka222

Mozilla Firefox

Doplňuji:
Přešel jsem na linux(opensuse) a nemůžu si stěžovat-hlavně zabírá méně než chrome.. a tolik addonů a customizace.. v opensuse je to iceweasel-velmi pěkný vzhled

brillant

Opera

Radomír.cz

Mozilla Firefox

Doplňuji:
Sice ho nemám, ale přátelé tvrdí, že je nejlepší.

Stingo

Mozilla Firefox

Doplňuji:
a v práci používám Chrome

fcoop

Maxthon

iceT

Opera

do nedávna Google,ale nějak začal zlobit.

Bezradná

Google Chrome

Beer4Real

Opera

nikole

Google Chrome

Chrome, jede nejrychleji.

Front

Opera

Packal

Google Chrome

Zirafa123

Google Chrome

jareknovak4

Opera

fifik :-D

Google Chrome

Maxthon ani neznam :D

Petr70CZ

Google Chrome

Doplňuji:
Na výkonnějších počítačích Google Chrome, tu rychlost opravdu poznáte.
Na slabších počítačích Mozilla Firefox, taky dobrý prohlížeč (Chrome je na slabších PC zase neuvěřitelně pomalý 🙂 )
PS: Internet Explorer do ankety radši ani nebyl přidán 😁

Bad Wolf

Opera

Doplňuji:
Mám mobilní prohlížeč Opera Mini 4.

dnb

Opera

Doplňuji:
Testoval jsem všechny prohlížeče a zjistil jsem následující:
Rychlost %

Explorer 7: 10%
Mozilla Firefox: 10%
Chrome: 20%
Opera: 60% !!!

Takže netvrďte že je nejrychlejší chrome, když je to úplná kravina!!!

Poklička

Opera

ivzez

Opera

Sůwa

Do včerejška to byl u Win XP IE 8, a dnes je to u Win 7 IE 11. Když jsem to řekla před čtrnáctiletým vnukem zašklebil se, jako bych byla nějaká socka … 🙂

arygnoc

no ie v tej ponuke asi nie je naschvál, pretože normálny človek (bez urážky) tento program nepovažuje za prehliadač.

stretol som sa so stránkami, kde užívateľov vyložene upozorňujú, že v tom „prehliadači“ asi nič neuvidia.

ie je natoľko špecifický paškvil, že vyžaduje svoje vlastné formátovanie (css) stránok, ktoré sa v ňom majú zobraziť, nechápe proste to, čo všetky ostatné prehliadače berú ako samozrejmosť.

čo dodať.

na vašom mieste by som požiadal vnuka o radu a riadil sa ňou (jeho „šklebenie plne chápem“).

osobný názor:
druhou najhoršou voľbou je chrome.