Pokročilý

Problém s E-cigaretou :((

Mám takové trošku velký problém s El.Cigaretou.... mám baterku plně nabitou ..mám aji náplně ale jak do baterky našroubuju ten prostředek .. kde je to žhavítko nebo co to je ;) a nasadím na to filtr tak mi světýlko sice svítí ale netahá to :/
NEvíte čím to je ?
E.C mám poprví
Doplňuji:
Já tam žádný čudlíd :D Nemám mám tam baterku,žhavítko,filtr .. to je vše co mám .. :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zřejmě je chyba v tom uprostřed, kde je to žhavící vlákno-atomizér nebo tak nějak. Reklamuj to.
Doplňuji:
Jasná, máš jako normální cigáro, asi od vietnamců kolem stovky. Taky jsem měl. Chvíli šla a pak přestala. Je to buď baterkou, nevydržela ale pokud je nová, tak to bude tím prostředkem co šroubuješ na cígo.

Další odpovědi:

Zlatý

Když taháš, měl bys držet stisknutý vypínač žhavení, možná budeš muset ten střed trošku pootočit. V klidu světýlko nemá svítit, jen při zatáhnutí.

Pokročilý

E cigu aspon za 1000 korun..inac sa to neoplati...brachovia to skusali nakoniec ostali pri znackach za 50 eur a su spokojni..

Stříbrný

Elektoronickou cigaretu v žádném případě NEBRAT! Je daleko škodlivější, než normální! NNenabíjej, nešroubuj - rovnou zahoď, jestli Ti je zdraví milé.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.