Pokročilý

Pro ty co nesledují krasobruslení: Jaké znáte krasobruslaře/ky?

Záměrně se ptám těch, co to nesledují, zajímalo by mě, kteří krasobruslaři jsou nejznámější.
Díky :-)
Doplňuji:
No rozdíl mezi krasobruslením a rychlobruslením je velký, Sáblíková je rychlobruslařka.
Díky za odpovědi :-) myslela jsem, že třeba budete znát naše reprezentanty Vernera a Březinu a třeba Pljuščenka, ten je podle mě hodně známý

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Katarina Witt :-)))
Doplňuji:
Myslela jsem si, že mezi krasobruslením a rychlobruslením je rozdíl. Není? :-DDD

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsem znalec krasobruslení, ale kdo by neslyšel o Pljuščenkovi, dál si vzpomenu na Sabovčíka. A samozřejmě Tomáše Vernera. :))

Stříbrný

Pamatuji z našich Československých krasobruslařů, které jsem dříve sledoval při přenosech v TV z mistrovství: sourozenci Romanovi, Hana Mašková, Ondřej Nepela, Jozef Sabovčík a Radka Kovaříková-René Novotný. Známější jména ze současnosti již byly jmenovány.

Bronzový

Žádné.
Quentos: od tebe to kritizování rozhodně sedlo. Doufám, že to nemusím rozpitvávat.

Zlatý

krom Sáblíkové logicky žádného, protože sport nesleduju (jakou jinou odpověď čekáte...?). Sáblíkovou jen proto, že se o ní všude mluví.
Doplňuji:
k doplnění:
- jak je máme znát, když krasobruslení nesledujeme?
- jak máme znát rozdíl mezi krasobruslením a rychlobruslením, když nás to nezajímá a nemáme tudíž ani zájem tento rozdíl znát? K plnohodnotnému životu ho nepotřebuju.

... myslel jsem, tedy alespoň ta otázka tak vypadala, že si děláte průzkum toho, jak jsou daní sportovci populární, a vy (malé "v" píšu záměrně, nemám si vás pro co vážit) zatím akorát hledáte záminku pro moralizování, co máme a nemáme znát. S tím jděte laskavě do řiti.

Zlatý

Já znám tu naši... Sádlíkovou nebo Vyzáblíkovou nebo jak se to jmenuje?! :-)

Bronzový

vo čem to mluvíš? je to nutný k životu? znáš ty třeba nějaké šachisty...

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

to je ten balet na ľade?
pekný úlet, koho to baví, teda neviem, ani šport, ani umenie ...

Zlatý

zzzzz

Tak já znám Katarinu Witt jenom proto, že fotila pro Playboy, takže tady se divím já pánové, že ji neznáte :-DDD

Bronzový

Mc Merkurion

ale jo,tu fotku jsem vlastně taky viděl....

Zlatý

kapka

(y) tak to se taky divim :D :P

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.