FlAsh_7

Pro koho dává seriózně smysl trezor za 500Kč?

Odpovědi
Schluker

Pro toho, kdo potrebuje splnit legislativni/smluv­ni/pojistne podminky.

Mravenec

Co takhle nějaké fotografie nebo odkaz? Nevím, jaký myslíš. Já třeba mám takový ten malý kovový na klíček, tzv. příruční pokladna. Ten využívám na uchovávání hotovosti doma, neuznávám, aby se větší peníze válely někde ve skříni, nebo pod polštářem.

https://www.ma­ll.cz/trezory-sejfy/verk-01442-prirucni-pokladna-15-2-x-100085010930?­gclid=CjwKCAj­wiOCgBhAgEiwAj­v5whGoNVOHru72Za­orfUlvb594pq5-086d_IJfufHFY­xiti95tiGYQNI­hoCuX8QAvD_BwE

zjentek

Jehož majetek je nižší než cena jeho trezoru. Třeba nějaké dítě atd…

elkon

Za tu cenu to bude nejspíše hračka.