LucinkaLLL

Příznaky čeho?

Svědí mě v nose, je suchý, teče mi z něho a pálí mě oči. Čeho to můžou být příznaky?

Nejlepší odpověď
bolak

alergie

LucinkaLLL

Alergie? Teď? Na co? ;)

bolak

No to musíš zjistit, nebylas někde na dovolený? A nemusí to bejt jen na přírodu, klidně na chlór, na novej šampón, i když to by se týkalo i kůže, nešňupeš koks?

Zajdi si na orl a na oční jestli to nepřestane, oni ti řeknou, případně tě pošlou na testy, ale nejspíš to bude až na podzim, nebo tak se to alespoň ďálo za mě.