Questman

Přišel jsem o náhradní občanský průkaz, co dál?

Původní OP mi byl ukraden, krádež jsem nahlásil na Policii, kde mi vydali zelený dočasný občanský průkaz.
Bohužel se stalo, že i tento doklad mi byl znovu zcizen. Jak mám dále postupovat? Při převzetí nového OP, o který jsem již zažádal, budou po mě žádány všechny již vydané náhradní doklady.

Nejlepší odpověď
gecco

O5 nahlaš krádež (ztrátu) – ale možná už se na tebe policajti budou koukat divně…
😉

Další odpovědi
Tom20

No pěkné :D Dočasný po tobě snad chtít nebudou,protože platí jen do vydání nového,ale tenhle by jsi měl znova nahlásit 😁

jáára

To se stava…
\Me takz ukradli jeden mobil ya mesic dvakrat…

setapouch

Asi někdo myslí, že není dobrý nápad, abys měl občanku. Jistě že znovu na Policii.