Přijde Vám to divné?

Dobrý den. Chtěla bych se optat, zda Vám přijde divné, že manžel jde koupit manželce menstruační vložky? Já jsem toto téma četla v časopise a tak by mne zajímala odpověď českého národa :). Mně osobně to nevadí ani nepřijde nikaj zvláštní či divné, naopak. Přijde mi to zcela normální, protože menstruaci má každá žena. Co si o tom myslíte Vy? Přijde Vám to divné? Hezký večer.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč by to mělo být divné? Hlavně že je normální, když jde ženská manželoj pro pivo...

Další odpovědi:

Zlatý

Odpovím neslušně otázkou: A vám příjde divné třeba souložit?
Takže samozřejmě není to divné. já pamatuji ještě kdysi (ani jsem nevěděl na co ta malá krabička je) mamka kupovala v drogerii pro tátu. No teď už vím, že to byla krabička s prezervativama.

Bronzový

Žena je přeci polovička muže. Proč by muž své polovičce drahé nekoupil to co její tělo potřebuje?

Zlatý

Já se přiznávám že bych se styděl a to nejsem žádný svatoušek ale prostě toto bych se styděl kupovat.Rovněž když třeba vyperu a mám věšet prádlo tak se stydím tý mojí pověsit kalhotky.Já za to nemůžu. :-)

Zlatý

Je to docela normální, ale věřím, že některý muž by s tím mohl mít problém. Mně je manžel kupoval. Obzvláště v dnešní době to už není takový problém, když jsou samoobsluhy, horší to bývalo u pultového prodeje, když by člověk narazil na né zrovna příjemnou prodavačku.

Zlatý

ne divné mi to nepříjde

Stříbrný

Důležíté je ,jak se cití ten muž.A pozor !jsme v 21.století.

přišlo mi to divné když mi bylo 15 a šel sem je koupit tehdejší přítelkyni,, neni to divné

Pokročilý

Co je na tom divného? Je to normální.

Myslím si, že je to úplně normální. Pokud s tím sám manžel nemá nějaký problém ... já jsem ráda, že můj muž nedělá vědu z věci jako je koupit ženě vložky, tampóny a pod. Taky se nečervenám nedělám obličeje atd. když jdu koupit např. kondomy .... ;-)

Bronzový

Můj přítel mi šel jednou koupit vložky do firemní kantýny a nestyděl se za to. Sestry manžel by to koupit nešelel.

já jsem takové potřeby pro ženu kupoval už minimálně před 30 léty a nikdy ani na chvilku mne nenapadlo,že by to mělo být něco divného,jako pro mne není divné mýt nádobí,žehlit nakupovat,uklízet atd.Vždy jsem razil heslo,když můžeme být dva na milování,tak proč né,taky na domácí práce,apropo,nikdy jsem se za to nestyděl.

Pokročilý

Je to normální spotřební zboží, jako toaletní papír.
Problémy s nákupem by snad mohli mít pouze zakomplexovaní jedinci, nebo nepoučená mládež. Ale to snad v dnešní době nehrozí.

Pokročilý

Naopak, je to od něj hezké.

Pokročilý

Aby se vám manželka nepomstila a nekoupila voňavý sprej do pusy.

Pokročilý

Je to normální, a proč né? :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.