mokrygorky

Bylo by to divné?

(15,16 let)
Každé ráno jezdí stejným autobusem jedna holka, je strašně krásná a rád bych ji poznal. To je asi to základní.
Bylo by divné, kdybych k ní prostě přišel a začal jsem se ji na něco ptát, snažit se ji poznat? Co se může pokazit? Nevypadá a ani se nechová jako nějaká swag-děv*a(třeba normálně mluví se svojí matkou, normálně se oblíká..)
Já jsem strašně … novej v tomhle, haha :D
Díky za odpovědi. Trapné odpovědi nečtu a nereaguji na ně.
EDIT: NO prostě k ní zajdi: TO je těžký, kdybyste věděli jaká je naše generace :/ Gecco: Odkud víš, jak se jmenuju? Někde jsem to psal? :D

Nejlepší odpověď
marci1

Proč by to bylo divné ? Klidně se jí něco zeptej, buď milý, usmívej se. 🙂

Další odpovědi
gecco

prostě k ní zajdi – ale než se začneš na něco ptát, zeptej se, zda má chvilku času.
Pak se představ (třeba – já su Venca a studuju SŠ).
A pak jí řekni, že se ti líbí (zajímá tě…) a že by ses s ní chtěl seznámit a popovídat – ale musíš mít připravená nějaká temata, blbý by bylo, kdybys jí řekl, že si chceš povídat – a pak mlčel jako Dr. Horák…
_________________
Ty jsi fakt Vašek? – no, nepovídej…
;-D
Je to asi mé nejoblíbenější jméno ´například´…
😉

bolak

„ty sis prdla?“ (dobrá otázka na prolomení ledů…)

Adula.57

Spíš jí někam pozvi. Nepřijde mi moc vhodný se hned na něco vyptávat..