ProjectDejv

Nevíte, jak mám opravit, když se při zmáčknutí klávesy „č“ na klávesnici vypne PC?

Zdravím
Poslední dva dny vždy když chci napsat jaké koliv slovo začínající na Č tak se bez důvodně výpné počítač.
Tak se chci zeptat zdali neví někdo jak toto opravit.

Původní neotázka
Při zmáčknutí klávesy č na klávesnici se vypne PC.

Nejlepší odpověď
Dochy

Zkusil bych jinou klávesnici. Pro začátek. Ev Tvou klávesnici zkusit s jiným počítačem.

Další odpovědi
hapiky

Je tu mimo jiné možnost napadení počítačovým virem. Zkušební krok je zálohovat potřebné soubory, aneb nejlépe stáhnout na paměťovku a následně zformátovat disk a instalovat nový OS. Nejrychlejší je použít dočasně jiný hardisk.