marek14

Při spuštění Windows 10 nefunguje monitor. Co je špatně?

Před pár dny jsem upgradoval systém na Windows 10. Fungoval bez problému, ovšem teď, při každém spuštění se načte tak, že monitor jednoduše „nesvítí“ (původně jsem myslel, že vůbec není zapnutý, jsou tam ovšem velmi špatně vidět pole po přihlášení), v jasu problém není, i nejnižší hodnota jasu svítí více než v tomto stavu. Vždy jsem tedy nucen restartovat, po dlouhé době čekání již funguje… Co je tedy špatně, co spravit, aby se notebook opět spouštěl normálně?

Odpovědi
gecco

Takže když si na monitor posvítíš, vidíš, že obraz na něm je, ale není podsvícený?
Pokud je tomu tak, pak problémem nejsou Win10, ale HW problém monitoru – buďto odchází invertor (pravděpodobnější) nebo CCFL (trubice podsvícení – méně pravděpodobné)…
Každopádně ti pomůže jen servis – a jestliže je notes v záruce, reklamuj jej…
😉