hulk

Poradíte, co s Out of range?

Nedávno bylo vše v pořádku. Teď když nastavím na pc rozlišení chvilku jede. asi po 2 min out of range. Co s tím? při restartu opět v rozlišení dost nekvalitním. Zase nastavím normální a šup po dvou minutách out of range. Prostě dostanu se do windows. Grafika: Nvidia gtx 960 Monitor: Starší asus( typ nevim)

Odpovědi
a623682@drdr

Pripomina mi to potize s prehrivajici se grafickou kartou.

gecco

Máš nainstalován aktuální ovladač grafiky??

hulk

Mám

gecco

Tak ti grafika buďto odchází a nebo, jak píše a623682@drdr, přehřívá se…

jáára

nebo už odešla, sic je to současná grafika.
Nebo odešel monitor. to by se muselo vyzkoušet.
těžko tady radit…

pomalu odcházející zdroj, špatně zasunutá GK ve slotu. Možností je hafo.
vypadá to, že ta GK nezvládá pokročilé fnkce po načtení ovladače.

zkus třeba starší ovladače – o 1–2 verze z5. někdy to pomůže