Při absolutní termodynamické nule (– 273,15 °C) na celém světě by se vše a nebo jen něco přestalo úplně hýbat?

Odpovědi
gecco

Vše a úplně…
😉

lexx

všechny molekuly, živá i neživá hmota
no, planety by kolem hvězd a měsíce kolem planet možná kroužily dál – tam působí gravitační síla ale hvězda je vždycky trochu zahřívá tak by nešlo o teplotu –275.15 stC tedy 0 kelvinů.

orwell

Jo, jenom ty elektrony krouží kolem jader atomů dál, potvůrky. A nedají si říct a nedají.

TheMyss

Jen okrajove dodam, ze dosahnout maximalni nuly je nemozne. Ale TEORETICKY by to bylo tak jak zminili mi kolegove.