vevinka007

Prezentace ke stažení

Kde si můžu stáhnout prezentaci (Program na prezentace) aniž by to po mě vyžadovalo heslo, bratr mi nechce dát heslo a on je je „manažer“ na pc děkuji
Doplňuji:
mowla: O to nejde, že umím míň než on, vlastně umím toho víc..Protože já byla taky manažerkou, je to náš spol. pc :) Ale on se semnou hádá a nechce se v pohodě domluvit, prostě potřebuji program!! Ale děkuji

Odpovědi
ivzez

Stáhni si kancelářský balík Libre Office,
a nainstaluj na flash disk
(můžeš i na jiném PC, kde omezení nebude).

Libre Office se chová jako portable programy,
takže ke spuštění na tvém PC bude stačit
dvojklik na ikonku konkrétního programu.

Libre Office ke stažení:
http://cs.libre­office.org/dow­nload/

anonym

Pokud jde o instalaci programu, pak nikde – nejde o heslo pro stahování, ale pro přístup k počítači (povolení instalace).

  1. domluv se s bratrem (ať tě něco naučí – ať TY se něco naučíš!)
  2. nauč se více, než zná bratr – a staň se „manažerem“ počítače ty
  3. pořiď si vlastní počítač

Doplňuji:
…„vlastně umím toho víc“… – tak proč se jej na cokoli vlastně ptáš?
😉
Pokud …„prostě potřebuješ program“… a nerozumíš tomu, proč k němu potřebuješ i heslo (a bráchu), umíš málo – bez ohledu na to, zda umíš víc nebo míň.
___
Chápu, že tato odpověď ti nainstalovat program nepomůže – možná tě ale přiměje k tomu, aby sis uvědomila, jak moc toho (ne)víš.

nikolqa.o

Mělo by stačit vyndat baterku na základní desce.. Následně by mělo dojít ke smazání hesla.. Bohužel teď nevím, jestli to funguje jen na zaheslovaný BIOS nebo i na zaheslované uživatelské účty.. Pokud by to fungovalo i na zaheslované účty, stačilo by baterku jen na pár minut vyndat, opět jí vrátit a pak program nainstalovat z administrátor­ského účtu..