kojkojkoj

Nevíte kde se dá stáhnout program na vytváření prezentací-powerPoint? Popřípadě jak stáhnout?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tento dotaz se často opakuje, ale nechce se mi to teď hledat, takže jen znovu zopakuji. Velice úspěšně se dá udělat prezentace i s hudbou v programu na úpravu fotek Picasa3. Je free, v češtině, dá se stáhnout z www.stahuj.cen­trum.cz, nebo ze slunecnice.cz. Manuál v češtině najdeš ve vyhledávači po zadání „příručka do kapsy“.

Další odpovědi
mosoj

Trochu popletené.

Balíček OpenOficce.org obsahuje mimo jiných programů i program na tvorbu prezentací Impress !! Tento balíček je free.

Je hodně podobný PowerPointu ale není to PowerPoint! Prezentace vytvořené v Impressu jdou ale otevřít ve všech prohlížečích určených pro PowerPoint.

Kelis

Open Office je free alternativa k Microsoftu. Dají se v něm tvořit i prezentace v Power Pointu (Mám vyzkoušené)

Zdroj: www.openoffice.cz

Michal Kole

Power Point je součástí sady Microsoft Office a jedná se o komerční balík a není k dispozici zadarmo ke stažení. Sice na netu lze najít, ale není to legální.

Od kolegů zmíněn OpenOffice nebo novější LibreOffice jej dostatečně nahradí.

Jen s kompamtibilitou je to občas slabší, protože datový formát PowerPointu není veřejně znám a podrobnosti se zjistili reverzním inženýrstvím.