Přeskakuje mi myš u PC, mám šanci na výměnu ?

Prosím vás, moje myš mi přeskakuje a nejde mi s ní plynule posouvat...
koupila jsem ji před víc jak měsícem, mám šanci na výměnu či vrácení peněz?
děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano - máš šanci na výměnu i vrácení peněz.
Pokud je myš skutečně vadná - zkus vyměnit podložku (za matnou, jednobarevnou), koukni, jetli snímač není zněčištěný...
O jakou jde myš?

Další odpovědi:

Vždyt to zboží musí bejt v záruce,jdi do obchodu a reklamuj ji.
Doplňuji:
popř.ji vyzkoušej na jiným pc,abys nevypadal jako koza,jen aby nebyl problém v tvým PC.

Bronzový

Levné myši od HP už netoleruji. Nadělají tolik bordelu, že než tvůrce něco vytvoří, stráví u toho 2x. času. 1 myš přeskakuje. 2. myš kliká/ dává několikanasobně na 1 kliknutí. To mi dělá myš od HP.
2. případ lze řešit popelnicí. 1. případ jsem vyřešil 2 cm molitanovou podložkou. Obyčejný molitan. Čočka je v nesprávné vzdálenost f. Ať je vám 15, nebo 50 let, ať myš stála 45 nebo 300 korun, nenechejte se obalamutit prodavačem, který bude 14 dní zkoušet myš a pak uzná nebo neuzná. Ať za 50 nebo za 300, musí fungovat. To je účel. 5 roků jsem bezproblémově používal pěknou myš dodanou k PC, než se přerušil kablík. Od té doby problémy jak u notbůku, tak u PC.
Nechte si vrátit peníze. Odůvodnění: ztratil/a jste důvěru v jejich zboží a v prodejnu. Kupte si myš jinde. Žádná reklamace. Jejich nemoc prodejců je taková, že zboží přebalí do novém krabičky a prodají dál. Tak to je! Oni to neposilají zpět do Polska nebo do Číny.

Diskuze k otázce

MarcelaM.

Děkuji zkusím tam zajít...
Je to tahle http://mysi.heureka.cz/…

Bronzový

ptáč

Za takové peníze to není pravda. Tam jste zaplatila za design a za značku, za funkčnost ne. To myš od výrobce kindervejce fungovala líp.
Opravdu nehledejte chybu v PC. Nenechejte si diktovat nesmysly. Nová myš za 100 korun musí fachčit. Dražší jsou s ergonomickým ovládáním. Zásadně ne s obyčejným klikáním a s kolečkem.

Zlatý

gecco

Áha, bezdrát...
Tam bych asi primárně hledal problém v přenostu signálu - nemáš k danému počítači připojenou ještě jinou bezdrátovou periferii??

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.