Pepe1234

Setkali jste se někdo s tím, že by vám jako by přeskočilo v gluteusu – viz popis?

Mam menší problém. Při dřepu v pozitivní fázi téměř ihned od spoda mi v levé pulce, jakoby přeskočí, né v kyčli(doufám), ale v gluteusu. Začalo se mi to dít, když jsem byl lézt na stěně, a vnějšně jsem vytáčel levou kyčli. Setkal se tím už někdo ?

Původní neotázka
Přeskakování v gluteusu.

Odpovědi
da ny

Ne,
hazardnímu sportu, pohybu a zálibám se celý život úspěšně vyhýbám :D

Kepler

Horolezectví hazardní sport nemusí být, pokud se lezec umí dobře jistit a nevyhledává vysokohorské akce v Himálájích apod. Sám jsem kdysi trochu lezl, a to organizovaně v jistém klubu s dobrými lektory, takže vím o čem mluvím, resp. píšu. Jsou sporty, které mají daleko vyšší úmrtnost. A když někdo o tom nic neví, neumí odpovědět na otázku, tak radši ať neodpovídá.