Lenjička

Přerušit studium VŠ a vyjet na rok do zahraničí?

Jsem v druhém ročníku ČVUTu. Láká mne to do zahraničí, ale myslíte, že je dobrý nápad vyjet ještě před ukončením bakaláře? Děkuji 🙂
P.S. Nemyslím studijní výjezd. Obyčejně odjet, pracovat tam a pak se vrátit 🙂

Nejlepší odpověď
Mucillinka

Myslím, že škola, by na roční přerušení studia po dohodě snad mohla přistopit..Ale bála bych se, aby si to potom dokončila, aby ses vrátila, nezvykla si na výdělek peněz, přátele, přítel, apod..můj názor..