Pokročilý

Přepálení filmu z VHS kazety na dvd disk.

Potřebuju poradit, mám kazetu do videa a potřebuju obsah té kazety "přepálit" na dvd, které si pak budu moct přehrát v dvd přehrávači. Ptám se tedy jestli nevíte kde tohle dělají nebo přesněji v jakých typech obchodů nebo firmičkách ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se s tím nechceš piplat sám tak tady je něco,snad to pomůže
http://www.slunecnice.cz/…

A pokud jsi z okolí Ol,což asi spíš nebudeš,tak v tady ve městě je jeden obchůdek,co se tímto zabývá.Je to hned naproti hlavního vchodu OD PRIOR.

Jinak bych zkusila splašit videopřehrávač s DVDrekordérem v jednom a za pomoci tohoto by to snad mělo jít samo,že to z VHS nahraješ na DVD,ale nejsem si jistá kvalitou nahrávky.To radši ten obchůdek,ale není to zadarmo,když jsem se ptala co za to,tak mi řekli 200kč za asi 90 min záznamu,což byla při množství nahrávek,co jsem chtěla převést,docela pálka.

Další odpovědi:

Bronzový

Jestli dvd přehrávač je i rekordér tak to lze propojit mezi sebou a pustit kazetu a na dvd zapnout nahrávání.

Bronzový

Já jsem si taky nechala pár takových kazet přepálit na DVD.Zeptej se po známých,kdo má DVD rekorder.Pokud už nemá video,tak s tím videem tam přijdeš, připojíte je k sobě a on Ti to přepálí.Tak je třeba hledat někoho,kdo má DVD rekorder,určitě se najde.
Pokud to chceš udělat v nějaké firmě,tak to musíš hledat na internetu,podle toho,z jakého jsi města

Zlatý

Způsobů je několik. Z videa do DVD rekordéru, do grabberu, do TV karty nebo TV tuneru. Jde o to, jaké vybavení máte nebo jaké do budoucna využijete.

Bronzový

Dej si do googlu "digitalizace videa" a vyjede ti hned několik firem. Podotýkám, že je to drahé. cca 500kč

Můžu předat kontakt na ověřenou osobu, která se tímto zabývá :) Všechno předání lze učinit poštou, takže nezáleží na tom, odkud jste.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.