Drap

Přejete také?

všem fungujícím na těchto stránkách do roku 2024 vše nejlepší, štěstí, zdraví pohodu a mnoho úspěchů při odpovídání?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano, samozřejmě také přeji všemu zdejšímu osazenstvu. Vše dobré v roce 2024. 🙂

Další odpovědi
cappuccino

Predstavte si velikou kouli zavesenou na strom. V te kouli je zamichane stesti, laska, zdravi, uspech, radost a dobra nalada. Preji vam vsem, abyste si z te koule kazdy den dosli utrhnout aspon kousicek!! A muzete ji libovolne otacet a trhat kazdy den z jineho konce! Ale pozor, i 31.12.2024 by tam mel zbyt jeste maly zbytecek😊
Tak hodne stesti!!

da ny

Ano,
přeji všem úspěšný rok 2024, plný zdraví
a hojnost všeho, čeho je k životu třeba! 😉
https://www.ptej­teseknihovny.cz/do­tazy/jaky-je-puvod-vyvoj-slova-hojnost

elkon

Ano, všem rozumným, ti ostatní mají jiné zájmy.

paul1

Díky, podobně 🙂

Sidid1996

Všem, kteří pracují na těchto stránkách, přeji vše nejlepší do roku 2024!
So, is basketball random a winner?