Rokio

Také jako já přejete bolestivou smrt diktátorovi Putinovi?

Jsem přejícný člověk. Přeji mu jen to nejhorší. Ať se smaží v pekle.

Jinak nikomu nevyhrožuji, ale přeji tomu Rusákovi trest smrti. Zasloužil by si ten oligarcha elektrické křeslo.

Nejlepší odpověď
Malvína

Proti každému, kdo přeje smrt, se to ve zlém obrátí. Dávej si bacha, máš už hodně nastřádáno.

Další odpovědi
jirka F

Nepřeji si jeho smrt. Chci jenom, aby byl soudně potrestán za válečné zločiny.

Ametyst

Obvykle mě zajímá, jak lidé, ovlivněni masírkou z masmedií, mohou zajít až do krajnosti. Proč? Nemají svých problémů dost, nebo se v nich naopak topí, přerůstají jim přes hlavu, tak se tímto způsobem odreagují.

Drap

Ne, nepřeji.

Kelt

Děláš to, co nemáš, a pořád. Abys dostal bod, který je ti jako zlatému uživateli platný jako mrtvému kabát. A dále bys neměl veřejně sdělovat svá přání a touhy. Pozitivní a už vůbec ne negativní. A jinak někomu přeješ zlo, ale tvoji rodiče určitě provolávali před rokem 1989 Ať žije Sovětský svaz.