Elk

Máte taky nebo váš blízký dnes narozeniny jako já?

Doplňuji:
Všem vám moc děkuji a ReHu taky přeju jenom to nejlepší. A i kdž nemáte co slavit, přeju všem hezký večer. P.S. jsou to moje LI.

Odpovědi
dudu

Elku blahopřeji a v duch třepu Vašim pravým údem.

ten který je

Blahopřeju k Vašim narozeninám Elku a jestli dovolíte dám si na vás jedno pivko.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­24/nadap035139698­950231.gif

hanulka11

Vše krásné přeji, hodně zdraví a hodně pěkných chvil s námi /Vámi/ na odpovědích

http://img.na­dapenny.com/t20/110­15/nadap062357922­710232.jpg

annas

Také se připojuji. Ať se Vám stále daří. Zkrátka jen všechno nej …

panenka

Taky ti moc Elku blahopřeji k tvým narozeninám hodně štěstíčka,lásky hlavně zdravíčka 🙂

anonym

Všechno krásné,ať se Vám splní vše co si jen budete přát.

aramah

Vše už Vám přáno bylo,tedy se jen připojuji.

Jahoda

Elku, všechno nejlepší! Hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a rodinnou pohodičku.

Nezapomeňte na Odpovědi a i nadále zůstaňte s námi! :))

stana73

Hodně zdraví,štěstí a ať se daří vše,co si přejete.Já měla narozky přesně před měsícem

ReHu

Přeji ti jen vše krásné, splnění všech snů a přání, kolem sebe samé dobré lidičky a pořád úsměv na rtech.
Jsem o to víc ráda, že máš dnes narozeniny, protože já je slavím pozítří. Společně s Waynem Douglasm Gretzkym 🙂.

myšpulín

I já se připojuji k zástupu gratulantů a přeji vše jen to nej…
U nás budeme mít narozeninovou oslavu koncem týdne 🙂

anonym

Ja Vam preji take-zdravicko,stesticko a vse to nej,nej.Ja slavim 27.1.

GM

Blahopřeji, přeji hodně štěstí a zdraví a přiměřenou hromádku peněz.

anonym

asi jsem poslední,přesto přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a pohody

Miroslavst

Krásné narozeniny elku Ti přeji.
A protože rád hraješ, tak jako dárek malou písničku od velkých mužů:
http://www.you­tube.com/watch?v=C7FGPIR­Jx6I

Mousinek

Blahopřeji a přeji Vám všechno nejlepší k narozeninkám :)